FAQ

Погонний метр кухні – це орієнтовна вартість частини кухонного гарнітура з мінімальним набором елементів (верхні і нижні шафки) в базовій комплектації довжиною один метр.

Ціна погонного метра допомагає попередньо оцінити вартість майбутньої кухні, але з великими застереженнями. Тому коректніше говорити про мінімальну ціну погонного метра.

Конструкція окремих модулів. Тут діє правило – чим простіше, тим дешевше;


Вартість матеріалу і оздоблення. Зрозуміло, що погонний метр кухні з МДФ буде доступніше за ціною, ніж меблі з масиву натурального дерева;


Один великий модуль або два маленьких? У першому варіанті витрата матеріалу і фурнітури буде менше, отже, і сама ціна на кухню буде нижче;


Декоративні елементи, вітражі, складні фрезерування фасадів, балюстради і т.п. – все це створює оригінальний зовнішній вигляд кухні, але і збільшує ціну за погонний метр;


Якість фурнітури. Економити на цьому пункті не варто, так як в подальшому ремонт неякісних комплектуючих обійдеться дорожче;


Наповнення кухонних модулів: висувні конструкції, додаткові рейлінги, «каруселі» зазвичай не входять в базову комплектацію погонного метра кухні, але саме вони створюють комфортний простір на кухні.

У базову комплектацію, включену в мінімальну ціну погонного метра гарнітура, входить: вся необхідна фурнітура, ручки (на вибір з 5-ти варіантів), стандартні кріплення для верхніх шафок, пластикові ніжки 100мм. для нижніх шафок, прямий цоколь, петлі без доводчиків, роликові направляючі для висувних ящиків.
Додатково, до кожного гарнітуру, ми даруємо стільницю з ЛДСП товщиною 26мм, ламіновану матовим пластиком. Причому, декор стільниці, ви можете вибрати самостійно з десятків варіантів!

Так звісно!

У нас власне виробництво, це дозволяє нам виготовляти меблі за індивідуальними розмірами і проектам наших замовників.

Термін виробництва залежить від матеріалу виготовлення і становить, в середньому, 14 робочих днів. Терміни, в обов’язковому порядку, узгоджуються з замовником при укладанні договору.

На тривалість складання і монтажу безпосередньо впливає кількість одиниць замовленої меблів, складність конструктивних характеристик виробів і стан приміщення (наявність або відсутність великої кількості труб і т.п.). Наприклад, установка кухонного гарнітура середніх розмірів займає один день.

Дата доставки і день проведення монтажу встановлюються згідно з графіком, визначеним всередині компанії і можуть бути здійснені як в один, так і в різні дні.

Доставка меблів здійснюється в розібраному вигляді.

Послуги з виносу упаковки, виробничого сміття та прибирання приміщення, після проведення збірки і монтажних робіт, що не входять до переліку додаткових робіт і не є предметом договору.

Послуги з доставки, заносу і підйому меблів є додатковими і оплачуються окремо (при їх необхідності). Ми не стали включати вартість доставки в ціну виробів, так як не всі наші покупці користуються цією послугою. А відповідно, не збільшили вартість наших товарів!

Договір на виготовлення та поставку меблів не включає в себе послуги з відповідального зберігання товарів на нашому складі. З цієї причини, після надходження замовлення до нас на склад і оповіщення замовника про доставку або про можливість самовивозу, меблі на складі може зберігатися не більше 5 календарних днів.

Викликати спеціаліста для проведення заміру ви можете будь-яким зручним для вас способом: безпосередньо відвідавши один з наших виставкових залів, залишивши онлайн-заявку на нашому сайті, написавши нам на електронну адресу або зателефонувавши в нашу компанію за контактними номерами.

Безкоштовно!
Виїзд нашого дизайнера-конструктора абсолютно безкоштовний в межах Львова (за межі Львова виїзд фахівця безкоштовний за умови укладення договору).

Викликати дизайнера-конструктора можна на будь-якому етапі будівельних робіт, але слід враховувати наступні моменти.
На етапі чорнової обробки немає необхідності обговорювати меблі безпосередньо на об’єкті, так як остаточні розміри приміщення виявити поки ще неможливо. В даному випадку краще вибрати найбільш зручний для вас виставковий зал нашої компанії і відвідати його. Далі спільно з менеджером визначитися зі стилем меблів, який вам найбільш близький (класика, модерн, хай-тек і ін.). Після цього менеджер, враховуючи ваші побажання, запропонує оптимальний варіант виконання меблів (колір, оздоблення фасадів тощо), який відповідає не тільки вимогам по ергономіці, але і напрямками меблевої моди. В результаті до моменту фінішної обробки квартири орієнтовний проект ваших меблів буде готовий. Залишиться лише провести точні виміри і оформити замовлення.
При такому варіанті підбір оздоблювальних матеріалів (шпалери, підлогове покриття, колір стін, дверей), як правило, здійснюється безпосередньо під меблі.
Єдине побажання: при відвідуванні салону мати план квартири з орієнтовними розмірами, а також наявність вільного часу, так як перше обговорення часом займає кілька годин.
На етапі чистової обробки дизайнер виїжджає на об’єкт і пропонує варіант, орієнтуючись на вже наявні шпалери, кольору стін, покриття для підлоги і т.д.

Такий варіант можливий!
Ви можете направити ескіз на нашу електронну пошту, додатково вказавши в листі матеріал виготовлення, комплектацію, габаритні розміри меблів і наші фахівці нададуть вам розрахунок.
Так само ви можете під’їхати в один з наших виставкових залів і зробити розрахунок на місці, паралельно вибравши будь-які сподобалися вам матеріали.

Записатись в шоу-рум
Зворотній дзвінок
Контакти