Про компанію

Компанія «Меблі Room» почала свою роботу в далекому 2008 році з відкриття виробництва невеликих предметів інтер’єру.

Але ми швидко розвивалися і росли і вже через 5 років роботи в експлуатацію був запущений новий промисловий комплекс, площею понад 2 000 кв.м., по власному виробництву фасадів для будь-яких корпусних меблів.

День за днем ​​ми вдосконалювали кожен етап виробництва, постійно покращуючи якість продукції і розширюючи її асортимент. На початку 2014 року були випущені перші кухонні гарнітури, спальні, вітальні, дитячі кімнати і вітальні власного виробництва. Сьогодні Група Компаній «Меблі Room» це великий торгово-виробничий холдинг який включає в себе: два промислових комплекси повного циклу з виготовлення будь-яких корпусних меблів, підприємство оптових поставок і компанія роздрібної торгівлі з центральним офісом продажів в м. Київ. Ультрасучасні промислові комплекси оснащені верстатами і обладнанням передових виробників Німеччини та Італії, таких як BRANDT і BIESSE. Деревообробні центри з ЧПУ дозволяють виготовляти складні криволінійні конструкції з точністю обробки до 1 міліметра і вирізати фрезерування фасадів будь-якої складності.

Повністю автоматизоване управління роботою верстатів дозволяє максимально скоротити час виготовлення і одночасно повністю звести на «ні» ризики «людського фактору» при виробництві. Кожен етап роботи в наших цехах проходить через жорсткий контроль і чітко відповідає «Системі менеджменту якості». Завдяки цьому ми з гордістю можемо заявити, що якість наших меблів є еталонною!

Наші фахівці постійно проходять стажування у кращих європейських знавців меблевого ринку, завжди впроваджуючи у власне виробництво новітні методи роботи. Різноманітність дизайнерських і колірних рішень, максимальна ергономічність і екологічна безпека матеріалів нашої продукції задовольнить потреби і смаки найвибагливішого клієнта.

Вся наша продукція виготовлена ​​відповідно до ГОСТ 16371-93 і ГОСТ 19917-93 і має всі необхідні сертифікати відповідності вимогам Технічного Регламенту Митного Союзу (EAC) ТР ТЗ 025/2012 «Про безпеку меблевої продукції».

Завдяки повному циклу власного виробництва, відсутності торгових посередників в ланцюжку поставок, наявності власного автопарку і служби логістики Ви можете замовити наші вироби високої якості за доступними цінами у Львові і області.

Ми з радістю допоможемо Вам створити неповторний інтер’єр Вашого будинку. З нами – це дійсно вигідно і по кишені кожній людині. У цьому вже переконалися тисячі задоволених покупців. Будемо щиро раді якщо в цьому переконаєтеся і Ви !!!