Доставка і оплата

Наша компанія надає послуги з доставки в межах Львова та Львівської області. За попередньою домовленістю доставка може бути здійснена у сусідні регіони.

Якщо Ви перебуваєте в іншому, віддаленому регіоні України, ми можемо організувати доставку замовлення до будь-якої транспортної компанії, що здійснює вантажоперевезення зі Львова в Ваш регіон. Транспортну компанію Ви обираєте самостійно.

Доставка меблів здійснюється 7 днів на тиждень, протягом дня – з 08:00 год. До 23:00 год. Дата доставки встановлюється службою логістики, відповідно до внутрішнього графіку компанії. Доставка не провадиться без попереднього сповіщення Замовника за 1 (один) день.

Вартість доставки залежить від декількох параметрів:

розташування адреси доставки (відстань до адреси);
віддаленість пункту під’їзду автомобіля від безпосереднього місця розвантаження;
кількості одиниць (місць), що замовляється меблів;
загальної ваги Товарів в замовленні;
габаритних розмірів упаковки;
У зв’язку з цим, остаточна вартість доставки визначається при підписанні Договору, в обов’язковому порядку узгоджується з Замовником і фіксується в документах.

У разі повторної доставки Товару, здійсненої з вини Замовника (відсутність Замовника або його Представника за адресою приймання чи іншої причини, що виникла з вини покупця), послуга з доставки оплачується додатково.

Збірка і монтаж

Більшість видів корпусних меблів (кухонні гарнітури, вітальні, спальні і т.п.) вимагають професійного підходу при її складанні і монтажі. У нашій компанії Ви можете замовити послугу установки меблів «під ключ».

У цьому випадку Ви будете застраховані від небажаних ушкоджень з необережності, дефектів, що з’явилися в результаті неправильної збірки, і інших неприємностей.

Всі наші збирачі є нашими штатними співробітниками і мають багаторічний успішний досвід роботи і високу професійну кваліфікацію. У компанії постійно проводяться тренінги і додаткові курси, для підвищення рівня всіх співробітників!

День проведення збирання встановлюється згідно з графіком, визначеним всередині компанії. Проведення збірки і монтажних робіт може бути здійснено як одноразово з доставкою меблів, так і в різні дні. Дата проведення збирання в обов’язковому порядку узгоджується з Замовником.

Вартість збирання і монтажних робіт залежить від їх складності та становить, в середньому – 10% від загальної суми Замовлення (але не менше мінімальної суми вартості проведення даного виду робіт).

Збірка меблів здійснюється в присутності Замовника або його довіреної особи.