Меблі-room - магазин меблів в Івано-Франківську

Шафи-купе

Словосполучення «шафа-купе» в меблевих салонах вимовляється дуже часто. Шафи такого типу користуються підвищеною популярністю. Давайте спробуємо розібратися, якими достоїнствами вони володіють, перш ніж здійснити операцію.

Компактність. Головна перевага - економія простору. В умовах слабкий житлоплощі це особливо актуально. Займаючи мінімальну кількість місця в передпокої, шафи-купе, відрізняються вражаючою місткістю. Також, розсувні двері вимагають наявності куди меншої площі, ніж стандартні розпашні.

Функціональність. Безпрограшне поєднання багатофункціональності та малого розміру робить шафи-купе в Івано-Франківську ще більш привабливими в очах потенційних покупців. Благо, величезний вибір надасть сьогодні навіть найменший інтернет-магазин.

Стильність. Шафи-купе в передпокій дозволяють підкреслити її індивідуальність, використовуючи нетрадиційні варіанти обробки. Вони можуть допомогти втілити навіть саме сміливе дизайнерське рішення.

Крім того, купити шафи-купе в Івано-Франківську у нашому магазині магазині можна як за готовими зразками, так і замовити те, що Вам до душі.

Популярність корпусних та вбудованих шаф-купе можна пояснити багатьма  причинами:

Для того щоб відкрити двері не потрібно додатковий простір, вони відкриваються у власній площині;

Вбудовувані чи кутові шафи-купе, котрі виготовлені під замовлення, однозначно впишуться у будь-який інтер'єр, тому що  вони виготовляються з урахуванням всіх архітектурних особливостей приміщення.

Дзеркальна шафа-купе має особливість створювати ефект, при якому саме приміщення виглядає дещо ширшим. І це все завдчуючи дзеркальній поверхні дверей. Як бачимо такий нехитрий прийом має здатність зробити приміщення просторим і світлим;

Шафи з розсувними дверима досить місткі. Вони допоможуть одночасно вирішити і проблему з розміщення речей, і розвантажити саме приміщення від надлишку меблів.

Меблі-room - магазин меблів у Івано-Франківську

Top Desktop version