Меблі-room - магазин меблів в Івано-Франківську

Послуги

М'які меблі та дивани

Дивани та м'які меблі в Івано-Франківську користуються величезною популярністю. Їх вибір - це ритуал, ціла подія, мета якого - підкреслити бездоганний смак власника і з гідністю виконувати основне своє призначення - створювати комфорт. Тому сьогодні, перед тим, як зробити покупку, необхідно грунтовно підготуватися, щоб не потрапити в халепу.

Цікавою особливістю даного виробництва можна назвати той факт, що вартість більше ніж на половину залежить від оббивних тканин. Саме вони здатні натякнути на високий статус господаря і створити умови для чудового відпочинку. Дім, офіс - це лише невелика частина місць, де можна розмістити обновку. Івано-Франківськ вирізняється великим асортиментом салонів, що дозволить без зусиль підібрати оптимальний варіант.

Перш за все, варто визначитися зі своїми потребами і вирішити, що Вам потрібно. Комусь досить пуфика в передпокій, а хтось потребує повноцінного набору у вітальню. На щастя, у наш час можна здійснити цю операцію в нашому магазині м'яких меблів.

Матеріали для виготовлення можуть бути натуральними і штучними. На практиці, крім шкіри, мало що знайшло широке застосування. Справа в тому, що інші матеріали, на відміну від синтетичних, не володіють необхідною зносостійкістю і не придатні в потрібній нам сфері. Таких виробів не запропонує жоден поважаючий себе продавець. У будь-якому місті виробники пильно стежать за своєю репутацією.

Довговічність і надійність можуть забезпечити тільки природна шкіра або велюр, мікрофібра, жаккард і інша сировина, зроблена руками людини. На це слід орієнтуватися, коли Ви вирішите придбати диван чи м'які меблі в Івано-Франківську на довгі роки.

Не забувайте, що наші спеціалісти постійно знаходяться в пошуку нових ідей та стараються постійно оновлювати модельний каталог, завдяки чому у магазині "Меблі-Room" можна купити різноманітні м'які меблі. Також ми пам'ятаємо і про дитячі м'які меблі, адже вони є  невід'ємним атрибутом дитячої кімнати. Всі матеріали повинні бути екологічно чистими та гіпоалергенними, щоб забезпечити максимальну зручность та безпеку Ваших дітей. Також, дитячі м'які меблі по можливості не повинні займати  багато місця в дитячій кімнаті, забезпечуючи таким чином максимум простору для ігор вашої дитини.

Меблі на замовлення

Меблі на замовлення - це хороша можливість проявити себе та зробити навколишнє оточення приємнішим і гармонійнішим. Вибираючи виготовлення "меблів на замовлення", Ви будете впевнені в їх унікальності. Кожний з нас володіє своїм смаком та уподобаннями. Ми ніколи не хочемо бути схожими на інших, і по цій причині прагнемо вибирати ексклюзивні, неповторні речі, в тому числі, меблі, здатні підкреслити наш стиль і характер, створити настрій, прикрасити наше життя. Інтер'єр нашого будинку відображає наш внутрішній світ. Для того, щоб жити в гармонії з самим собою, потрібно, аби і обстановка Вашого житла була такою ж індивідуальною і гармонійною, як Ви самі.

Втілити Ваші мрії в реальність зможе допомогти виробництво «Меблі-Room» - одна з провідних фірм з проектування і виробництва меблів на замовлення різноманітних складностей за індивідуальними проектами. Ваша уява народжує ідеї, ми перетворюємо їх в реальность. Для Вашої зручності ми володіємо виставками шаф-купе, салонами кухонь в Івано-Франківську. У розділі «Як нас знайти» Ви можете віднайти розташування нашого меблевого салону. У нашому салоні представлений великий асортимент різних меблів: корпусні і вбудовані меблі для вітальні, передпокої, спальні, стінки, меблі для дитячої, бібліотеки, і т.д. Відвідавши нашу виставку, Ви зможете отримати повну інформацію про наші можливості, зробити попереднє проектування меблів і розрахунок вартості. Ми пропонуємо зручну систему прийому замовлення.

Наша компанія має власне виробництво з обробки скла і дзеркал для Ваших меблів на замовлення. За бажанням замовника дзеркала декоруються піскоструминними і вітражними малюнками самих різних форм і розмірів, приклади яких знаходяться у розділі каталогу наших робіт  «Вітражі». Ми можемо виконати художнє оформлення скляних поверхонь у відповідності з Вашими ескізами.

Якщо Вам необхідні меблі, виконані на замовлення, і є чітке уявлення про те, що хотілося б виготовити, Ви можете запросити нашого фахівця для виміру і обговорення замовлення безпосередньо на місці або відправити нам свої ескізи, виконані в будь-якому вигляді, електронною поштою або факсом для попереднього розрахунку потім вже, за необхідності, викликати замірника. Можна також під'їхати до нас в офіс для ознайомлення із зразками матеріалів, фурнітури, аксесуарів і готових меблів, отримання консультації та обговорення свого проекту.

При виготовленні меблів за Вашим замовленням наша взаємодія буде складатися з наступних етапів.

1. Виїзд замірника. Робота з виробництва на замовлення починається з виїзду до Вас замірника, який на місці малює ескізи меблів, показує зразки матеріалів, можливі меблеві фасади та фурнітуру, робить необхідні виміри і дає рекомендації. Цей етап може бути пропущений, якщо замовлення не вимагає точного виміру, і Ви можете самі визначити потрібні розміри меблів, що виготовляються. У цьому випадку можна підвезти ескізи до нас в офіс, а також надіслати їх факсом або електронною поштою. При цьому, з остаточним вибором кольорів та фурнітури можна визначитися пізніше, наприклад, при підписанні договору на виготовлення.

Виїзд замірника здійснюється з 9:00 до 18:00 в будні дні за попередньою заявкою.

2. Розрахунок вартості замовлення. Виходячи зі складності конструкції, кількості матеріалу, що вимагається для виготовлення Вашого замовленням, необхідної фурнітури, використовуваного скла, фасадів та аксесуарів, розраховується вартість меблів, доставки та монтажу. Якщо ескізи складалися Вами самостійно, то замовлення перед розрахунком вартості обов'язково коригується з точки зору надійності і дотримання технологічних та виробничих норм.

Розрахунок замовлення, як правило, становить 1-2 робочих дні.

3. Розрахунок альтернативних варіантів. Якщо вартість замовлення не влаштовує, то наші фахівці можуть запропонувати інші варіанти, що задовольняють Вашому бюджету.

4. Укладення договору. Після узгодження конструкції, кольорів і комплектації слід підписати договір на виготовлення меблів. На цьому етапі Вами вноситься передоплата, яка при оплаті готівкою складає близько 70% від загальної вартості робіт за замовленням.

5. Виготовлення меблів залежно від складності та обсягу робіт, займає в середньому від 2-х до 4-х тижнів і закінчується проведенням контрольного складання для виключення різного роду непорозумінь при їх монтажі у замовника.

6. Доставка, монтаж і прийом меблів здійснюються після завершення їх виготовлення. З Вами зв'язується наш співробітник і домовляється про дату і час доставки і монтажу, якщо вони передбачені договором, або повідомляє про можливий час відвантаження Вам меблів з нашого складу. Доставка здійснюється тільки в будні дні з 9:00 до 18:00. Монтаж, як правило, здійснюється в один день з доставкою.

Після закінчення монтажних робіт, Ви приймаєте меблі і виплачуєте решту за договором суму.

Меблі в кредит

Кредит

Мрієте про нову красиву кухню? Бажаєте подарувати своїм дітям чудові дитячі меблі? Хочете здивувати дорогих гостей затишною вітальнею, спальнею або передпокоєм? ...

Не відмовляйте собі в задоволенні купити те, що Вам сподобалося. За допомогою споживчого кредиту Ваші мрії стануть реальністю! Це дуже просто і дуже зручно. Тепер не потрібно збирати гроші і чекати, Ви завжди можете оформити кредит прямо у нас в магазині.

Це означає, що Ви можете приїхати до нас взагалі без грошей і через півгодини виїхати щасливим власником нових меблів.

Оформлення кредиту у нас займає від 20 до 30 хвилин. Вам не потрібно буде нікуди додатково їхати, всі необхідні документи Ви отримаєте на місці.

Споживчий кредит являє собою один з найпоширеніших видів кредитування населення. Практично кожен сьогодні може взяти меблі в кредит, техніку, будматеріали і т.д. Споживчі кредити настільки швидко розвиваються, що сьогодні не складе труднощів взяти меблі в кредит.

Сума споживчого кредиту може коливатися від декількох сотень, до десятків тисяч гривень. Залежно від суми позики, банк визначає мінімально необхідну суму доходів позичальника, додаткові умови кредитування, такі як наявність поручителя, страхування взятих у кредит речей, термін виплати кредиту (зазвичай 1-5 років). М'які меблі в кредит можуть бути куплені практично на будь-яку суму. Якщо, наприклад, ви вирішили обставити новими меблями всю квартиру, вам напевно знадобиться кілька десятків тисяч гривень (а в деяких випадках і сотень тисяч). У такому випадку, компанія "Меблі-room" Ваш вірний помічник.

Продаж меблів у кредит сьогодні виробляється практично у всіх меблевих салонах. Компанія "Меблі-room" співпрацює з банками, які видають так звані експрес-кредити, коли рішення приймається протягом 20-30 хвилин.

Івано-Франківськ -  місто, на території якого функціонує незліченна кількість банків, що пропонують найрізноманітніші умови кредитування. Компанія "Меблі-room" працює з тими банками які пропонують найбільш вигідні умови.

Роблячи з усього вищеописаного висновок, слід сказати наступне: сьогодні стало набагато простіше купувати меблі в кредит.

Для оформлення кредиту необхідна Ваша особиста присутність у нашому магазині.

Оплата меблів кредитними картами!

Меблевий магазин "Меблі-room" пропонує Вам максимально спростити і оптимізувати процес придбання замовлених Вами меблів! Ми приймаємо до оплати більшість кредитних карт для Вашої зручності!

Безготівковий розрахунок доступний не тільки в роздрібних магазинах! Не розтрачайте свій дорогоцінний час на відвідування меблевих салонів і не витрачайте готівкові кошти! Все стало набагато простіше й сучасніше!

Ми не зупиняємося на досягнутому і постійно розширюємо спектр можливих варіантів оплати Ваших бажаних меблів!

Докладніше про купівлю меблів у кредит вам розповість наш менеджер по телефону 096 128 70 71, 098 979 46 02

Дизайн-проект

Отже, Ви прийняли рішення про створення свого неповторного інтер'єру.

Ми пропонуємо Вашій увазі інформацію про проектування меблів на всіх етапах їх створення.

Підготовчий етап «Бажання збуваються» найприємніший і самий творчий. Для цього Вам необхідно трохи пофантазувати, і представити те, що Ви хочете зробити. Погортайте меблеві журнали і каталоги, подивіться різні варіанти у знайомих і друзів. Подивіться нашу галерею зразків меблів, яку ми постійно будемо поповнювати. Коли ви визначитеся, що саме Ви хочете, значить Ви готові до наступного етапу - розробки дизайн-проекту спільно з дизайнером.

Хто буде втілювати Вашу ідею на папері?

Дуже важливо вибрати хорошого і досвідченого виконавця для розробки попередніх ескізів, який виїде до Вас, ознайомиться з Вашим інтер'єром і Вашими особистими побажаннями.

У кожної людини особливий характер, звички, смак і все це необхідно втілити в проекті. Але існують певні принципи, закономірності, зручність у використанні меблевих конструкцій, що перебувають у віданні досвідченого дизайнера.

Наші дизайнери на підставі величезної кількості розроблених проектів, а також враховуючи подальшу практику, запропонують Вам необхідну кількість проектів меблів, підберуть матеріал тільки для Вас, порадять стильове рішення для всього інтер'єру з розташуванням розеток і вимикачів, зроблять точний розрахунок, узгодять дрібні деталі і нюанси, щоб уникнути дорогих помилок.

Адже правильно організований простір з меблями, відповідальної естетичним смакам і вимогам ергономіки, впливає на самопочуття, духовну і життєву енергетику Ваших рідних і близьких.

Технічна розробка проектування меблів.

На даному етапі майстер перевіряє розміри і досліджує технічну сторону самих дрібних деталей, конструкцій і збірних механізмів.

Робить експертизу дизайн-проекту. У подальшому він робить контрольні виміри приміщення, перед тим як приступити до складання меблевого виробу.

Проектування та дизайн

Дизайн-проектування - один з найвідповідальніших етапів кожного замовлення.  Кінцевий успіх залежатиме від того, наскільки професійно зроблена робота з проекту, чи враховані всі побажання замовника, а також прив'язка до сучасних технологій.

Дизайн-проект - це комплект документів, розроблених в процесі проектних робіт, в обсязі, необхідному для проведення монтажу та комплектації робіт на об'єкті.

Роботи по проектуванню меблів перераховані нижче:

  • заміри існуючого об'єкту;
  • глибокий аналіз особливостей об'єкту проектування;
  • розробка можливих варіантів перепланування щодо  розміщенням меблів і устаткування;
  • розробка робочої документації перепланування;
  • 3D-моделювання приміщень;
  • виготовлення  об'ємно-графічних та кольорово-фактурних варіантів художнього рішення;
  • деталізована проробка затверджених принципових стильових рішень;
  • розробка усіх необхідних планів, креслень, розрізів потрібних них для реалізації рішень, котрі закладені на стильовому етапі;
  • здійснення авторського нагляду.

Виготовлення.

Закуповується, замовляється необхідний матеріал, фурнітура та комплектуючі.

Безпосереднє виготовлення за кресленнями в столярному цеху.

Готові вироби упаковуються і готуються до відправки на місце монтажу і зборки.

Монтаж і збірка.

Майстри здійснюють монтаж і збірку меблів, стінових панелей і т.д.

Прийом робіт.

Ви перевіряєте нашу роботу, якщо є зауваження - ми гарантовано їх усуваємо.

Меблі-room - магазин меблів у Івано-Франківську

Top Desktop version