Меблі-room - магазин меблів в Івано-Франківську

Кухонні меблі

Багато господинь, збираючись купити меблі для кухні в Івано-Франківську, хапаються за голову. Для того щоб вибір не перетворився на велику проблему, потрібно слідувати простому алгоритму.

Навіщо вам це треба? Ви збираєтеся готувати вісім годин на день, а після цього чинно вечеряти за обіднім столом? А, може бути, ви зовсім не вмієте? І необхідно лише оснащення кавоваркою і розумними приладами, які все зроблять за Вас? Визначтеся зі своїми потребами, виходячи зі звичного способу життя. Чудово, якщо місцем для своєї покупки Ви виберете наш магазин кухонних меблів в Івано-Франківську. Ми виготовляємо кухні на замовлення по індивідуально узгожених дизайн-проектах, серед яких можна зустріти різні варіації від кухні з матеріалів  МДФ до кутових чи радіусних кухонь.

Якою вона повинна бути? З переважанням милих серцю дрібничок або практичною? Мінімалістичною або традиційною? Прокрутіть каталоги, перегляньте фотографії, де зображені різні варіанти, і дайте відповідь на це питання. Що має бути на кухні? Що буде знаходитися саме на Вашій? Вона буде обладнана вбудованою технікою? Або Ви хочете встановити пральну машинку та міні-бар? Чесна і вдумлива відповідь допоможе знайти оптимальне рішення. Не варто боятися високої вартості, адже цю неприємність можна запросто вирішити, купивши кухонні меблі в нашому магазині.

Дизайн кухні

Вибір дизайну - важливий крок при підборі кухонних меблів. Компанія «Меблі-Room» пропонує широкий модельний ряд кухонь, виконаних у різноманітних дизайнерських рішеннях. На сьогоднішній момент стилями, котрі завоювали найбільшу популярність серед покупців, є класика і модерн.

Дизайн  «Класика»

Класичний дизайн пройшов перевірку часом і залишається актуальним і досі.

У класичному інтер'єрі перевага віддається прямокутним формам і різноманітному декоративному оформленню: вітаються візерункові малюнки фасадів, пілястри, вітражні скла, колони. Традиційним матеріалом в дизайні кухні є дерево.

Дизайнери ретельно продумують розташування устаткування, передбачають для нього приховані висувні ніші, блоки і ящики, для того щоб техніка не виділялася із загальної тенденції оформлення кухонь від компанії "Меблі-Room", виконана в класичному дизайні, допоможе підкреслити Ваш витончений, вишуканий смак і прихильність традиціям.

Дизайн «Модерн»

Стиль модерн з'явився завдяки прагненню дизайнерів відмовитися від традиційних рішень і привнести в інтер'єр нові матеріали.

Дизайн в стилі модерн передбачає застосування скла, сталі, пластику. Меблі відрізняються простотою форм і високою функціональністю. Цей тип дизайну передбачає поєднання різних матеріалів і текстур в обробці.

Ексклюзивні кухні в стилі модерн від компанії "Меблі-Room" допоможуть підкреслити Вашу яскраву індивідуальність, сучасні погляди і прагнення до досконалості в інтер'єрі.

Одним з напрямків стилю модерн є Hi-tech. Дизайн кухонних меблів стилю hi-tech відображає самі передові технології. Його характерними декоративними деталями є заклепки, пластикові та хромовані елементи.

Простір зазвичай складно спроектовано, всілякі труби, кабелі виставлені напоказ. Меблі  дизайну Hi-tech відрізняється різкими формами, прямими лініями. Фасади гарнітура зазвичай обрамлені алюмінієвою рамкою. Основними матеріалами для кухні в стилі hi-tech є метал і скло, бетон, камінь, цегляна кладка, натуральне дерево. Кольори - однотонні, але можна зробити яскравий акцент на якомусь одному предметі інтер'єру.

Світильники можуть бути на підставках і кронштейнах або бути вбудованими в секції на кухні. Плафони легкі і прості, виконуються з кольорового матового скла. Сучасна побутова техніка чудово доповнює такий інтер'єр. Дизайн кухні в стилі hi-tech від компанії "Меблі-Room" допоможе зробити акцент на Ваших сучасних поглядах і енергійному характері.

Меблі-room - магазин меблів у Івано-Франківську

Top Desktop version